Kom netwerken tijdens het BC Social Event!

Als businessclub wil we dat onze leden met elkaar verbonden zijn, ook online. Om dit vorm te geven is vorig jaar de Netwerkapp gelanceerd. Deze app moet de plek worden waar we met elkaar kunnen communiceren, elkaar leren kennen en informatie uitwisselen. De communicatie - over evenementen bijvoorbeeld - zal alleen nog verlopen via de Netwerkapp. Daarom is het belangrijk dat alle leden bekend zijn met de werking.

BC Social Event op donderdag 22 april

Met ons Social Event - op donderdag 22 april tussen 20:00 en 21:00 uur - willen wij onze online communicatie een impuls geven. Naast een stuk uitleg over de werking van de app, laten we deelnemers zelf ervaren wat de impact van online netwerken kan zijn. Het nieuwe Business Magazine wordt die avond ook voor het eerst gepresenteerd: een primeur, vers van de pers! Aanmelden kan t/m 19 april, via een uitnodiging die je per mail van ons ontvangt.

Presenteer jezelf aan andere leden in een videopitch

Het Social Event vindt plaats in Teams en iedereen is van harte welkom! Als bedrijf kun je niet alleen veel opsteken van onze experts, we geven iedereen ook de mogelijkheid om te pitchen. Neem een korte video, van maximaal één minuut, op en breng jouw bedrijf onder de aandacht bij de andere leden Vertel bijvoorbeeld wie je bent, wat je doet en wat jouw unique selling points zijn. De filmpjes worden tijdens het event getoond en in een poll kan worden gestemd over wie de beste video heeft gemaakt. Voor de winnaar is er een leuke prijs en free publicity op de online kanalen van Businessclub Dynamo!

Programma:

20:00 – 20:05 Opening en presentatie Business Magazine
20:05 – 20:25 Uitleg over de werking van de Netwerkapp door Netwerkapp
20:25 – 20:35 Videopitches van leden
20:35 – 20:55 Tips voor online netwerken in coronatijd door Jorrit
20:55 – 21:00 Afronding en prijsuitreiking

Aanvullende Info

In samenwerking met

Meer nieuws

Sfeerimpressie Winterwandeling maart '22

Lees meer

Evenementen Agenda 2022

Lees meer

Bedrijfsbezoek Krepel: woensdag 10 november

Lees meer

GEZOCHT: Power Partners!

Lees meer

Save the date: 6 oktober The Road to Succes

Lees meer

Kick-off bijeenkomst WK Volleybal Vrouwen

Lees meer

Safe The Date: 27/9 Kick-off Bijeenkomst WK Dames Volleybal

Lees meer

Meld je (gratis) aan voor het Ensing Oktoberfest 2021

Lees meer

Deze evenementen staan komend seizoen op het programma!

Lees meer

Foto´s van de eerste BC Motortoertocht!

Lees meer

Meld je aan voor de eerste BC Motortoertocht

Lees meer

Ons business magazine in digitale vorm!

Lees meer

Save the date: 12 juni BC Motortoertocht

Lees meer

Kom netwerken tijdens het BC Social Event!

Lees meer

Een foto- en videoverslag van de BC Kastelen rally 2021

Lees meer

Draisma Dynamo lanceert eigen bier

Lees meer

Apeldoornse familiebedrijven vormen bouwteam voor Van Gerrevink

Lees meer

De eerste (snelle) beelden van de BC Kastelen Rally 2021

Lees meer

Klaar voor de start?

Lees meer

Save the date: Kastelen Rally BC Dynamo

Lees meer

Kuiphuis Kraanverhuur neemt ´concullega´ over

Lees meer

Nieuw leven in oude ambachtsschool van Apeldoorn

Lees meer

Henk van Tongeren Water & Techniek wordt grootste van Nederland

Lees meer

De actiefoto's van onze kerstbomen drive-trough

Lees meer

VSS Meat naar grotere locatie in ´t Harde

Lees meer

Onze eerste disco bingo was een ‘swingend’ succes!

Lees meer

Santa-Klaas drive-trough

Lees meer

Dynamo’s‌ ‌disco‌ ‌bingo!‌ ‌

Lees meer
May 15, 2020

In memoriam - Saakje Boermans

Lees meer
February 13, 2020

Het Van Mossel KIA event was spetterend!

Lees meer