Onze eerste disco bingo was een ‘swingend’ succes!

Wie er niet bij was op vrijdagavond 27 november, heeft echt iets gemist! Tussen 20:00 en 22:00 uur vond de eerste digitale disco bingo van businessclub Dynamo plaats. Een daverend succes vol met lekkere hapjes, drankjes en bekende meezingers die live werden gebracht door de jongens van Groove 21.

Meer dan 50 van onze leden logden in vanuit hun woonkamer, om gezellig mee te spelen. ‘s Middags werden zij al verrast met een hapje en een drankje, die bij iedereen goed in de smaak viel. Aan voorzitter Kees van Buuren de eer om de digitale feestavond te openen. Hij begon met een kort dankwoord en een bloemetje voor Rienk den Hollander, die zijn nieuwe kantoorpand aan de Kayersdijk in Apeldoorn ter beschikking stelde voor de organisatie van deze swingende avond.

Groove 21

Om 20:00 uur sharp zaten Sjoerd en Tom van de band Groove 21 klaar voor de muzikale begeleiding. En wat een geweldige ‘voices’😉 waren dat! Van Justin Bieber’s ‘Love Yourself’ tot ‘Stairways to Heaven’ van Led Zeppelin en ‘La Bamba’ van Ritchie Valens als feestelijke afsluiter: geen noot was te hoog, geen snaar onzuiver. 

Goede muziek en mooie prijzen

Op de bingokaarten stonden 16 nummers om af te strepen. Er werden drie rondes gespeeld, waarbij mooie prijzen konden worden gewonnen: twee keer een wijnpakket en een waardebon voor Huisje James als hoofdprijs. In de chat werd fanatiek mee gepraat en werden de nodige hints prijsgegeven. Na een kwartier klonk de eerste “BINGOOO!” door de speakers en in het anderhalf uur dat volgde konden we niet twee, maar nog drie andere businessclubleden blij maken met een prijs. De hoofdprijs was namelijk een dubbele bingo.

Nog één keer uit volle borst!

Er waren geen valse bingo’s - en dus ook geen leden die een verplicht nummertje moesten zingen, helaas. Om dit toch een beetje te compenseren, werd het laatste nummer ‘Sweet Home Alabama’ door iedereen luidkeels meegezongen. Wij willen iedereen bedanken voor zijn of haar bijdrage aan deze gezellige avond. Het was een TOPfeest, dat zonder jullie niet geslaagd was!


Aanvullende Info

In samenwerking met

Meer nieuws

Sfeerimpressie Winterwandeling maart '22

Lees meer

Evenementen Agenda 2022

Lees meer

Bedrijfsbezoek Krepel: woensdag 10 november

Lees meer

GEZOCHT: Power Partners!

Lees meer

Save the date: 6 oktober The Road to Succes

Lees meer

Kick-off bijeenkomst WK Volleybal Vrouwen

Lees meer

Safe The Date: 27/9 Kick-off Bijeenkomst WK Dames Volleybal

Lees meer

Meld je (gratis) aan voor het Ensing Oktoberfest 2021

Lees meer

Deze evenementen staan komend seizoen op het programma!

Lees meer

Foto´s van de eerste BC Motortoertocht!

Lees meer

Meld je aan voor de eerste BC Motortoertocht

Lees meer

Ons business magazine in digitale vorm!

Lees meer

Save the date: 12 juni BC Motortoertocht

Lees meer

Kom netwerken tijdens het BC Social Event!

Lees meer

Een foto- en videoverslag van de BC Kastelen rally 2021

Lees meer

Draisma Dynamo lanceert eigen bier

Lees meer

Apeldoornse familiebedrijven vormen bouwteam voor Van Gerrevink

Lees meer

De eerste (snelle) beelden van de BC Kastelen Rally 2021

Lees meer

Klaar voor de start?

Lees meer

Save the date: Kastelen Rally BC Dynamo

Lees meer

Kuiphuis Kraanverhuur neemt ´concullega´ over

Lees meer

Nieuw leven in oude ambachtsschool van Apeldoorn

Lees meer

Henk van Tongeren Water & Techniek wordt grootste van Nederland

Lees meer

De actiefoto's van onze kerstbomen drive-trough

Lees meer

VSS Meat naar grotere locatie in ´t Harde

Lees meer

Onze eerste disco bingo was een ‘swingend’ succes!

Lees meer

Santa-Klaas drive-trough

Lees meer

Dynamo’s‌ ‌disco‌ ‌bingo!‌ ‌

Lees meer
May 15, 2020

In memoriam - Saakje Boermans

Lees meer
February 13, 2020

Het Van Mossel KIA event was spetterend!

Lees meer